Проект
Спортивний клуб/центр «Чисті серця»

Мета клубу - долучення дітей, підлітків та молоді групи ризику до занять спортом та здорового способу життя.
«Служба порятунку дітей» створила
Спортивний центр "Чисті серця"
Мета центру
«У 2009 році ми видкривали Спортивний клуб для реабілітації бездоглядних дітей. Після року роботи наші вихованці, котрі фактично виросли на вулиці, займали призові місця на міських та обласних змаганнях. Вже тоді ми переконалися, що ресоціалізація бездоглядних та безпритульних дітей через спорт – це дуже ефективно"

Директор Спортивного клубу Сергій Гайдаманчук

1
Ми виявляємо дітей, підлітків, молодь з малозабезпечених або неблагополучних сімей, або з фізичними, психологічними вадами, котрі не мають можливості займатися в комерційних спортивних клубах.
2
Ми використовуємо спорт як допоміжний інструмент для залучення дітей до здорового способу життя та духовно-культурного розвитку.
3
Організовуємо спортивні заходи, походи, збори, зустрічі із визначними людьми, виїзд на екскурсії для патріотичного та культурного розвитку вихованців спортивного центру.
Спортивний Центр є потужною базою для розвитку дітей та молоді, а також дає можливість втілювати програму реабілітації дітей соціально-незахищених категорій через спорт. Спортивні тренування допомагають фізичному оздоровленню та розвитку дитини, відмовитися від шкідливих звичок, а також у майбутньому допоможуть самореалізуватися.

Завдяки участі в колективних спортивних змаганнях «Мама, тато і я!» або в інших командних змаганнях, діти навчаються працювати в команді, будувати стосунки зі своїми батьками чи з друзями, поважати і допомагати один одному.

Наразі ми намагаємося долучити якомога більше дітей та молоді до спортивних, творчих, розвиваючих занять, з метою формування морально-етичних, патріотичних звичок, які сформують подальше майбутнє сильних особистостей.

В березні 2008 року в селищі Чабани ми отримали приміщення (560 кв.м) та площадку для створення Спортивного Центру (Київська обл. с. Чабани, вул. Одеське шосе,1)

Вже протягом восьми років існує Спортивний центр, де діти від 5 до 18 років не лише фізично розвиваються, але й набувають професійних здібностей.
В центрі місцева дітвора та діти вимушених переселенців безкоштовно займаються різними видами спорту: легкою атлетикою, гімнастикою, вільною боротьбою, спортивними танцями, вуличним футболом, туризмом, настільним тенісом, баскетболом, регбі.

Також воні мають можливість безкоштовно відвідувати тренажерний зал, займатися хореографією, творчістю - плетінням паракордом, пошиттям м'якої іграшки.

Діти мають можливість постійно тренуватися чи займатися творчістю, тому стають більш дисциплінованими та організованими, навчаються перемагати та сприймати поразки, готуватися до самостійного життя.

Діти, які раніше проводили більшу частину свого життя на вулиці, стають прикладом для однолітків, починають розуміти, що можуть досягти вершин в своєму житті.

Ми намагаємось заохотити дітей до здорового способу життя, навчаємо правильно використовувати свій вільний час, цінувати власне здоров'я, розвивати їх спортивні здібності.

Вихованці нашої організації отримувала кубки за перші місця з вуличного футболу, який проводився Верховною Радою України декілька років поспіль.

Займаючись боротьбою, діти стали чемпіонами Київської області, чемпіонами спартакіади серед спортивних інтернатів, чемпіонами серед молоді по сань-шоу, та інших видів спорту.
Спортивний клуб/центр «Чисті серця»
Наразі працюють три філіали спортивного центру:
у Києві (метро Лівобережна), в Чабанах, та в Петропавлівській Борщагівці.

Деякі вихованці спортивного центру, які вже здобувають вищу освіту, активно приймають участь у житті цього проекту, - самі стають тренерами для молодшого покоління і своїм прикладом долучають нових вихованців.