Людмила Омельченко розповідає про роботу соціального педагога
Соціальні педагоги знаходяться поруч з дівчатками в Центрі допомоги матерям з дітьми - 24 години на добу. Вони завжди підкажуть, допоможуть, поділяться досвідом. За віком, дівчата для багатьох співробітниць Центру годяться в дочки, тим більше серед дівчаток є неповнолітні. Співробітниці піклуються з любов'ю і увагою про всіх, хто проживає в Центрі.
Эмили из Камерона приехала в Украину за образованием, а оказалась с ребенком на улице
Много украинцев иммигрируют из Украины в поисках лучшей жизни, но есть страны, где экономическое положение намного хуже. Например, Эмили, приехала в Украину из Камерона (Африка) в надежде получить образование, но оплатить последние несколько лет учебы не смогла и осталась почти на улице..
Вона не залишила дітей, не залишимо і ми!
Їй всього 21. Це не багато і не мало ... У такому віці багато хто тільки починає жити, робить перші кроки в своїй самостійності. Як правило, до цього періоду, молоді люди здобувають середню вищу освіту, мріють про кар'єру, знають, ким хочуть бути ... Звичайно, все це відбувається не без підтримки батьківського плеча .... А ось років так через п'ять, більшість не проти завести сім'єю.
Але в Ані інший життєвий сценарій.
Важке дитинство, безпритульність, вагітність – як Центр став порятунком для молодої дівчини
«Люлі-люлі, спи дитя», - співає молода мама своєму чорнявому двомісячному карапузові. Сьогодні Діана в безпеці, в теплі й комфорті і її синок Андрійко теж. Ось вже більш як три місяці вона знайшла притулок у Центрі допомоги матерям з дітьми при «Службі порятунку дітей». Потрапила сюди Діана на 8 місяці вагітності.
История беременной девушки с ВИЧ
Виктория попала в Центр помощи для матерей с детьми в 20 лет, будучи на восьмом месяце беременности. Жизнерадостная, красивая, ухоженная, эрудированная… Глядя на нее, сложно сказать, что Вика из неблагополучной семьи, что пережила много боли и предательства, что жила в интернате. Причина, по которой она обратилась в Центр – нужда во временном жилье и поддержка.
Історія Юлії Гончаренко
Таке може трапитися з кожним. Фінансові труднощі, смерть родичів, незапланована вагітність, невдача в любові або бізнесі, втрачені надії ... Такі проблеми знищують або навпаки - кидають виклик боротися. Рука допомоги небайдужих людей як соломинка, остання надія, рятувальний круг - допомагає залишатися на плаву. В історії нашої підопічної так і сталося.
Історії Катерини Стефак, Каті Данилюк, Людмили Карпенко
Після випуску із інтернату вони живуть в гуртожитках при училищі. Там і вагітніють. Який вихід? Аборт. Кому ти потрібна без житла та освіти? Що ти можеш дати цій дитині, коли сама ще дівчинка?
Але, є люди, які пропонують інший сценарій таким дівчатам. Ці диваки відмовляють їх від аборту і беруть на себе утримання жінок разом з новонародженими немовлятами.
Історія Насті
З двухрічним сином на руках, без підтримки батька, залишившись наодинці зі своїми проблемами в столиці, Настя звернулась в Центр допомоги матерям з дітьми.