Місія Центру
надавати різнобічну допомогу вагітним випускницям інтернатів, сиротам, котрі потрапили до скрутних життєвих обставин
Центр допомоги матерям з дітьми
Центр допомоги матерям з дітьми - постійно діючий проєкт МБО "Служба порятунку дітей".
Протягом багатьох років міжнародна благодійна організація «Служба порятунку дітей» допомагає та захищає безпритульних та бездоглядних дітей, а також надає допомогу молодим матерям з дітьми, які знаходяться в складних життєвих обставинах.
Аналізуючи соціальну картину, яка склалася в нашій державі, ми бачимо, що особливо гостро стоїть питання збереження родини, зменшення кількості соціальних сиріт.

Працюючи довгий час з кризовими родинами, ми спостерігаємо значне зростання кількості неповнолітніх мам та мам-одиначок, часто стикаємось з підлітковою вагітністю, з проблемами небажаної вагітності, її переривання, з бажанням залишити дитину у спеціалізованому закладі.

Прояви насилля, випадкові статеві контакти, раннє статеве життя, неготовність потенційних чоловіків одружуватися та брати на себе відповідальність за виховання дитини, відсутність житла, бідність, інвалідність, алко- та нарко- залежність загрожують материнству та дитинству.
Мета центру
надання соціального захисту та комплексної допомоги вагітним жінкам, неповнолітнім вагітним дівчатам, жінкам з дітьми, які потрапили до складних життєвих обставин, що перешкоджають виконанню їх материнських обов'язків
1
Миттєве реагування на дитячу чи сімейну потребу, пов'язану із загрозою життю та здоров'ю дитини, чи будь-якою кризовою ситуацією („Телефон Довіри" та виїзд за викликом, групи швидкого реагування).
2
Визначення необхідного рівня, виду чи форми допомоги та вчасне її надання, або здійснення переадресації клієнтів згідно їх потреб до інших соціальних закладів для отримання допомоги.
3
Створення банку даних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах (з урахуванням причин, що сприяли виникненню кризи в сім'ї, та інше).
Налагодження тісної співпраці з установами та організаціями незалежно від форм власності, діяльність яких спрямована на роботу з дітьми, молоддю, сім'ями кризових категорій.
Завдання центру:

1. Надати тимчасовий притулок вагітним жінкам та жінкам з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах та забезпечити їх харчуванням.

2. Надати безоплатні психологічні, соціально-педагогічні, правові, соціально-економічні та інформаційні послуги.

3. Особам, які тимчасово у ньому проживають, допомогти здобути освіту, фах, навички самостійного життя з дитиною поза межами центру, захистити їх права та інтереси.

4. Здійснити заходи щодо профілактики неблагополуччя в родині.

5. Допомогти сформувати емоційний зв'язок між мамою та дитиною, надати психологічну підтримку жінкам після пологів та допомогти в подолані післяпологової депресії.

6. Здійснити профілактику фізичного, психологічного, сексуального насильства в родині.

7. Мотивувати до здорового способу життя.

8. Допомогти з працевлаштуванням жінки, влаштуванням дитини у дитячий садок, та в отриманні тимчасового чи постійного житла для них.

В центрі працюють кваліфіковані соціальні педагоги, психолог.
Спеціалісти центру, працюючи з матерями, визначають основні соціально-психологічні, характерологічні особливості родини, складають оцінку материнських навичок та вмінь, аналізують методи виховання дитини в родині, забезпечення її потреб розвитку та інше.

Навчають матерів цінувати своїх дітей, поважати їх, бачити в них особистість, розуміти та задовольняти їх фізіологічні, духовні та душевні потреби.

Працівники Ценру допомагають в оформленні, поновленні документів, оформленні соціальних виплат та допомог, отриманні пільг, допомога по працевлаштуванню та інше.

Після проходження реабілітації в Центрі мама повинна бути працевлаштованою, а її діти влаштовані в дитячі дошкільні та освітні заклади.

Центр працює цілодобово.